Mis on kassikirjad?

James Herriot on teiste loomalugude kõrval kirjutanud ilusaid lugusid ka kassidest, kes on olnud kas tema omad või kellega elu teda muul moel kokku on viinud. Ka Eesti kassidel on oma lood, palju huvitavaid lugusid. Ka meie kuulsime päevast päeva igasuguseid lugusid igasugustest kassidest. Vahel kurbi, aga sageli ka naljakaid ja rõõmsaid lugusid. Alguses need lood muudkui tulid ja läksid, sest me ei pannud neid kirja ega hoidnud alles.

Siis ühel päeval leidsime, et need lood tuleks siiski üles otsida, kokku koguda ja alles hoida. Selline soov meil oma blogi alustades ongi – jäädvustada mustreid, mida kassid oma kassielu elades loovad, ehk siis kassikirju. Me tahame siia talletada lugusid nii kodukassidest kui ka töötavatest kassidest, nii tänavakassidest kui ka sülekassidest, kasside elust praegu ja aastakümnete eest. Siin saab olema infot raamatute kohta, mis räägivad kassidest ja ka kõike muud, mida me nende imetlusväärselt isepäiste loomade kohta leiame ja jagamist väärivaks peame.

Ja kui sinugi elu on kirjatud kasside poolt ja sa tahaksid oma kassilugusid meiega jagada, siis kirjuta meile Facebookis.

Tuuli ja Margit :)


Kommenteeri

%d bloggers like this: